Administratieve medewerkers

Heb je een vraag over een welbepaalde cursus? Wend je dadelijk tot de juiste persoon.
Je vindt hieronder een lijst met de namen van de administratieve medewerkers, de vakgebieden waarvoor zij verantwoordelijk zijn en hun mailadres.

 


  Greta Berden

Secretariaatsmedewerker
Aanvullende algemene vorming

greta.berden@deoranjerie.be

 

Christina Devroey

Computercursussen (Haacht)
Talen (Haacht)
NT2 (Haacht)

christina.devroey@deoranjerie.be

 

Elly Hamakers

NT2 (Diest)
Verzorgende - Zorgkundige

elly.hamakers@deoranjerie.be

 

Myriam Marcoen

Hout, bouw en technieken (Diest)
Talen (Diest)

myriam.marcoen@deoranjerie.be

 

Nancy Michiels

Medisch administratief bediende (Aarschot)
NT2 (Aarschot)

nancy.michiels@deoranjerie.be

 

Wendy Pollet

Gids en reisleider
Beauty & Wellness

wendy.pollet@deoranjerie.be

 

Hilde Stalmans

Medisch administratief bediende (Diest)
Computercursussen (Diest, Scherpenheuvel)
Begeleider in de (buitenschoolse) kinderopvang
ICT & administratie
ICT programmeren

hilde.stalmans@deoranjerie.be

 

Kelly Van den Broeck

Hout, bouw en technieken  (Aarschot)

kelly.vandenbroeck@deoranjerie.be

 

Christa Van den Langenbergh

Computercursussen (Haacht)
Talen (Haacht)
NT2 (Haacht)

christa.vandenlangenbergh@deoranjerie.be

 

Suzy Van Meensel

Computercursussen (Aarschot)

suzy.vanmeensel@deoranjerie.be