Administratieve medewerkers

Heb je een vraag over een welbepaalde cursus? Wend je dadelijk tot de juiste persoon.
Je vindt hieronder een lijst met de namen van de administratieve medewerkers, de vakgebieden waarvoor zij verantwoordelijk zijn en hun mailadres.

  Isabelle Bataille

HBO boekhouden
Gids en reisleider
Beauty & Wellness
Aanvullende algemene vorming e-learningtraject (Diest)
Secretariaatsmedewerker e-learningtraject (Diest)

isabelle.bataille@deoranjerie.be

  Greta Berden

Boekhoudkundig bediende
Secretariaatsmedewerker
Aanvullende algemene vorming dagtraject (Diest)
Secretariaatsmedewerker praktijktraject (Diest)

greta.berden@deoranjerie.be

 

Christina Devroey

Computercursussen (Haacht)
Talen (Haacht)
NT2 (Haacht)

christina.devroey@deoranjerie.be

 

Elly Hamakers

NT2 (Diest)
Verzorgende - Zorgkundige

elly.hamakers@deoranjerie.be

 

Myriam Marcoen

Hout, bouw en technieken (Diest)
Talen (Diest)

myriam.marcoen@deoranjerie.be

 

Nancy Michiels

Medisch administratief bediende (Aarschot)
NT2 (Aarschot)

nancy.michiels@deoranjerie.be

 

Wendy Pollet

Specifieke lerarenopleiding (SLO)
Filosofisch gespreksleider

wendy.pollet@deoranjerie.be

 

Hilde Stalmans

Medisch administratief bediende (Diest)
Computercursussen (Diest, Scherpenheuvel)
Begeleider in de (buitenschoolse) kinderopvang
Bedrijfsbeheer (Diest)

hilde.stalmans@deoranjerie.be

 

Kelly Van den Broeck

Hout, bouw en technieken  (Aarschot)
Aanvullende algemene vorming (Aarschot)

kelly.vandenbroeck@deoranjerie.be

 

Christa Van den Langenbergh

Computercursussen (Haacht)
Talen (Haacht)
NT2 (Haacht)

christa.vandenlangenbergh@deoranjerie.be

 

Suzy Van Meensel

Computercursussen (Aarschot)

suzy.vanmeensel@deoranjerie.be